Kariera

NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY

Firma Naviretech zatrudnia ponad 200 osób w Polsce oraz za granicą na podstawie umów o pracę lub umów kontraktowych. Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, stawiamy na pracowników o najwyższych kwalifikacjach, wiedzy i doświadczeniu.

Naszym pracownikom oferujemy umowy o pracę w stabilnej, dobrze rozwijającej się firmie. Dodatkowo oferujemy godziwe zarobki oraz możliwość rozwoju zawodowego. Praca w Polsce i za granicą na własnych projektach/kontraktach.

Szukasz pracy na stanowisku kierowniczym?
Zjedź niżej i sprawdź naszą kolejną ofertę!

Naviretech Sp. z o.o.

Prężnie działająca firma na rynku polskim i francuskim zajmująca się produkcją stoczniową
Poszukuje kandydatów dopracy na stanowisko:

Monter kadłubów okrętowych

Miejsce pracy: Gdynia, Gdańsk, Francja

Główne obowiązki:

              prefabrykacja i montaż elementów stalowych statku wg. dokumentacji technicznej

              wykonywanie prac remontowych kadłubów jednostek pływających

              wykonywanie spoin sczepnych

              szlifowanie i oczyszczanie elementów Wymagania:

              doświadczenie w branży stoczniowej min 5 lata

              uprawnienia do pracy palnikiem acetylenowo-tlenowym

              podstawowe uprawnienia do sczepiania elektrycznego

              umiejętność czytania rysunku technicznego

              umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej Oferujemy:

              stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, długotrwałą współpracę

              dodatkowe grupowe ubezpieczenia

              możliwość pracy za granicą

              możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na mail: rekrutacja@naviretech.com lub aplikowanie bezpośrednio na stronie internetowej firmy: www.naviretech.com/kariera.

Poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Monter rurociągów okrętowych

             prefabrykacja i remonty systemów rurarskich, zgodnie z rysunkami technicznymi

              tworzenie nowych systemów rurarskich na statkach, gwintowanie, gięcie, przecinanie rur

              prace ślusarskie

              montaż zaworów, próby szczelności Wymagania:

              wiedza w zakresie obsługi maszyn do prefabrykacji systemów rurarskich, np. giętarki

              umiejętność czytania rysunku izometrycznego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na mail: rekrutacja@naviretech.com
lub aplikowanie bezpośrednio na stronie internetowej firmy: www.naviretech.com/kariera.

Mówisz po francusku?

Mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Praca na stanowisku Project manager - francja

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko project manager w naszym Francuskim oddziale. Nasze wymagania to:

  • Wykształcenie techniczne, mechaniczne (dodatkowym atutem będą ukończone studia z dziedziny budowy okrętów),
  • Znajomość języka francuskiego, w mowie i piśmie,
  • Umiejętności zarządzania zespołem, planowania, wydawania poleceń, raportowania pracy.

Oferujemy: stałą pracę za granicą na umowie o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do miejsca pracy oraz stanowiska kierowniczego, zakwaterowanie a także możliwość rozwoju zawodowego

Telefon:

+48 58 624 35 04

Adres:

Bolesława Krzywoustego 4, Gdynia