Najcenniejszym kapitałem Naviretech są pracownicy

To oni decydują o znaczeniu firmy, która dzięki nim osiąga sukcesy.

 


Firma Naviretech zatrudnia ponad 150 osób w Polsce oraz za granicą na podstawie umów o pracę lub umów kontraktowych. Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, stawiamy na pracowników o najwyższych kwalifikacjach, wiedzy i doświadczeniu.

Aktualne oferty pracy:

Wymagania na poszczególne stanowiska:

  • Monter kadłubów –  minimum 5 lat doświadczenia, uprawnienia do pracy palnikiem acetylenowo-tlenowym, podstawowe uprawnienia do szczepiania elektrycznego.
  • Monter rurociągów – minimum 5 lat, doświadczenie w prefabrykacji rur z rysunku ISO, wszystkich typów systemów, oraz doświadczenie w montażu wszystkich systemów.
  • Spawacz – minimum 2-3 lata, mig/mag/tig.
  • Stolarz okrętowy – minimum 3 lata. Kładzenie izolacji, szalunków, sufitów, podłóg (wykładzin) montaż drzwi, mebli, balustrad i poręczy, pulpitów, materiały klasyczne (drewno, sklejka) jak i systemy prefabrykowane.
  • Project Manager – wykształcenie wyższe, techniczne, mechaniczne ze wskazaniem na profil „budowa okrętów”, znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie.

Naviretech stosuje najlepsze dostępne praktyki w celu minimalizowania zagrożeń zdrowia i bezpieczeństwa swoich pracowników.

Chętne osoby zapraszamy do kontaktu za pomocą naszych formularzy kontaktowych w linkach poniżej.

>>Monter kadłubów, Spawacz, Stolarz okrętowy, Monter rurociągów

>>Project Manager